Publikováno

Vyberte si kabelku na jaro podle módních trendů

Kabelka, je doplněk, který doplňuje náš obraz i styl. Dříve kabelky plnily z velké části praktický účel, nyní se z nich stal módní atribut. Nechte se inspirovat trende, přehlídek světových mol.

kožená kabelka hnědáNa to, jaké kabelce byste měli věnovat pozornost v sezóně jaro/léto 2018, se nyní spolu podíváme. Výběru tašku na jaře nebo v létě stojí za to věnovat trochu pozornosti. Velké tašky a nadrozměrné rozměry zřejmě nebyly tak pohodlné, jak jsme si myslely, tak se mnoho módních návrhářů vrací k menším kouskům. Módní kabelky jsou více či méně standardní velikosti, a to i ty pro kancelářské styl, které musí ukrýt slohu s dokumenty nebo notebook. V nové kolekci se nabízí velké množství modelů, zejména stylové a pohodlné tašky, které jsou velmi vhodné jako byznys tašky, nebo jako kabelky na každý den. Pro večerní příležitosti a slavnostní události módní návrháři nabízejí miniaturní kabelky. Výběr z různých modelů kabelek na sezónu jaro a léto je velký. Každá dívka i žen si může vybrat kabelku, která se jí líbí.

Pompadůrky, váčky a pytlíky

Tento model kabelky jde opět do módy. Pompadůrky jsou ve tvaru váčku, které jsou vyrobeny z kůže, semiše i textilu, utahované popruhy nebo řetězy. V závislosti na modelu a velikosti, může být tato kabelka společenská, elegantní, ale i sportovní, byznys, nebo ve skrze večerní. Večerní pompadůrka může být z kůže, semiše nebo sametu, zdobená velkými kameny, flitry, perlami nebo výšivkami. Sportovní vak je často střední velikosti, často je vyroben z bavlny, nylonu nebo denimu. Tento typ kabelky bude mít své místo i v příští sezóně.

Kabelky z krokodýlí kůže a její imitace

Nepředpokládáme, že si všichni zakoupí kabelku z pravé krokodýlí kůže. Ostatně to není ani nutné. Imitace jsou velmi zdařilé. Téma plazi je nyní neuvěřitelně populární. Módní doplňky vyrobené ve vzhledu krokodýlí kůže jsou velmi elegantní a prestižní. V módě jsou pestré barvy i kabelky a tašky s přírodní texturou. Alternativní kabelky ze zdařilých imitací jsou vyrobeny pomocí lisování a vypadají opravdu luxusně. Velkým trendem jsou i kabelky na kroužku či velkém kruhu místo ucha. Ty mohou být z kovu, dřeva nebo kůže. Styl a provedení tohoto modelu může být zcela odlišné.

Miniaturní kabelky

Malá kabelkaNosit se budou i miniaturní kabelky přes rameno i miniaturní módní kabelky do ruky, zejména s popruhy nebo řetězy. Crossbody kabelky nemohou chybět a ty letošní budou i v miniaturním provedení. Nosit se budou i miniaturní psaníčka boxy pouze do ruky. Extra novinkou jsou i kabelky na pásku nošené kolem pasu. Praktické módní kabelky jsou populární již druhou sezónu. Některé jsou malé a krásné, jiné jsou dokonce velmi prostorné. Do verze ležérní tašky se vám vejde přesně to, co potřebujete mít celý den sebou. Nosit se budou i stylové až extravagantní batůžky a batohy v konzervativním i klasickém stylu.

Vyberte si kabelku na jaro podle módních trendů
4.3 (85%)
celkem 4 hodnocení

Komentáře k produktu

reakcí