Publikováno

Letos na jaře muže oblékneme do volnosti a zářivých barev

Pánská móda jaro a léto 2018 bude ve znamení volnosti a v zářivých barvách. Představíme si aktuální módní trendy.

džíny a červené botyPánská móda 2018 bude typická pro výrazné barvy, vzory a všechno oblečení bude velmi pohodové. Zakládáte si na tom, aby vaše outfity vždy odpovídaly posledním trendům? O pánském oblečen, které se letos bude nosit, lze říci, že to bude to pravé ořechové pro komfort a ležérnost. Pohodlné outfity oživí váš jarní šatník. Jde jen o to, zda najdete odvahu obléct si výrazné barvy a vzory. Právě o nich totiž bude pánská móda 2018. Sebevyjádření a sebevědomí jsou věci důležité pro každého muže. A právě v tom jim nejlépe pomůže oděv. Díky stylovému oblečení každý zaujmete na první pohled a uděláte dobrý dojem. Ne nadarmo se říká, že šaty prostě dělají člověka.

Pánská móda jaro 2018

Pánský svetrV módě pro muže se projeví volné střihy, výraznost, volnost a barevná pestrost. V nabídce pánské módy budou především trička v hippie stylu, z lehkých materiálů a barevných tónů od žluté, červené až po oranžovou. Návrháři berou své nové kolekce jako velkou oslavu příchodu tepla, lehkosti jarních dnů, květů a vůní. Veselou i pohodovou náladu ve vás probudí velké kapuce, hodně hluboké kapsy, bavlněná trika a novou energii do žil vám vlijí výrazné barvy. Zaměřte se na ležérní eleganci, volné střihy, klidně i větší čísla oblečení. Nechte tělu prostor.

Výstupy z pánských Fashion Weeků

S oblečením na jaro/léto příštího roku pro muže najdete i éru pohodlného streetwear stylu převažujícího nad formálním oblečením. Psychedelický cestovatel zobrazuje moderního člověka 21. století, který respektuje přírodu, faunu i flóru, uvědomuje si důležitost ekologie a vztahu člověka k ní. Pryč z měst a civilizací uniká cestovatel budoucnosti od hypermoderní společnosti, což se projevilo minimalistickým stylem. Tam se naopak projeví bílá, šedá, khaky, ale třeba i stříbrná barva. Chybět nebudou ani šikmé proužky, nesmrtelná černobílá kombinace, káro a široké kalhoty. Budou se nosit zejména trička, rozepnuté a rozevláté košile, tenké přehozy a večerní volné lehké kabáty a saka.

Inspirace z 90. let

Retro jeansová módaPokrokoví designéři zaperlili s perfektními replikami oděvů nošených v 90. letech. Jde jen o to, zda se návrhy marketingových mágů projeví i ve střední a východní Evropě v podobě luxusního zboží, když se ještě stále někde na vesnicích nosí stejné outfity. V pánském stylu se hodně projeví i odstíny modré barvy a klasický denim. Základními neboli basic modely jsou především kvalitní džíny a trendy trička. Ležérní a uvolněná móda pro chvíle jak aktivního, tak i pasivního odpočinku je oblastí pánské módy, kde můžete projevit svou individualitu. Pro tuto část šatníku neexistují žádná omezení kromě zaměření na kvality a komfort při nošení.

Letos na jaře muže oblékneme do volnosti a zářivých barev
3.8 (76%)
celkem 5 hodnocení

Komentáře k produktu

reakcí