„Dobrý“ komplet povlečení AutTalk

DETAIL PRODUKTU

AKČNÍ CENA: 1 999 

Popis produktu

„Dobrý“ komplet povlečení AutTalk od značky DOBRO. barva bílá. Matějovi je dvanáct a miluje metro – navrhuje jeho trasy pro existující i smyšlená města. Podle jeho kreseb v loňském roce vznikla kolekce pro Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Kromě talentu patří k Matymu iA spergerův syndrom.
Maty věří, že se stane architektem a lidé budou jezdit ve vagonech, jenž navrhl. A vy už teď můžete usínat v jeho bludišti linek metra. Povlečení s Matyho tvarem ušily švadlenky z Borůvka Praha a DOBRO.
Typ: saténový povlak na polštář a peřinu Barva: bílá Vzor: trasa metra Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: lehký, prodyšný, příjemný Praní: 40 °C Něco extra: Výtěžek z nákupu tohoto povlečení poputuje nadačnímu fondu AutTalk, k jehož založení inspiroval modelku Kateřinu Sokolovou její autistický bráška. Zatímco budete v posteli před usínáním projíždět prstem po mapě, váš finanční příspěvek pomůže nějenž z rodin, jenž o jedno z autistických dětí pečuje Rozměry: polštář – 49 x 60 cm peřina – 145 x 200 cm
A jak se
Tak neváhejte a využijte akční cenu na tento produkt!

Výrobce: DOBRO.

Cena: 1999 Kč

„Dobrý“ komplet povlečení AutTalk
4.8 (95.45%)
celkem 22 hodnocení

Komentáře k produktu

reakcí